Zaprojektuj osłonę koła i weź udział w konkursie

[browser-shot url=”http://www.skokubezpieczenia.pl” width=”300″]

SKOK Ubezpieczenia to marka z sektora Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych, którą tworzą: TUW SKOK oraz TU SKOK ŻYCIE S.A. Obydwa towarzystwa aktywnie współpracują i tworzą pakiety ubezpieczeniowe, które cieszą się powodzeniem już od kilkunastu lat. SKOK Ubezpieczenia postanowił zwrócić uwagę na sytuację osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich. Zorganizowano konkurs „Marzenia Niepokonanych”, który jest jedynym takim przedsięwzięciem w Polsce.

Zadaniem biorących udział w konkursie będzie zaprojektowanie osłon na koła wózków inwalidzkich. Projekt należy stworzyć przy użyciu odpowiedniego programu graficznego. Dopuszczalne jest również wykonanie własnoręczne. Zadaniem osłon w kołach jest ochrona dłoni osób korzystających z wózka, a ponadto ochrona szprych przed wszelkimi uszkodzeniami. Oryginalna osłona musi być pomysłowa, ale przede wszystkim musi pasować do właściciela wózka. Projekt zwycięski zostanie naniesiony na osłony przeznaczone dla 40 osób. SKOK Ubezpieczenia zapewnia, iż wygrywa pomysłowość i oryginalność projektu.

Aby wykonać zadanie konkursowe można skorzystać z programu graficznego dostępnego na stronie http://www.superoslony.pl/narysuj_oslone . Można również wykorzystać szablon, który otrzymujemy od organizatora za pomocą poczty e-mail. Inną możliwością staje się własny, autorski i odręczny projekt. Projekty należy zgłaszać do 31 października br. na adres mailowy oslona@skokubezpieczenia.pl lub biuro@superoslony.pl bądź na adres siedziby: SKOK Ubezpieczenia, ul. Władysława IV 22, 81-743 Sopot, z dopiskiem „SUPEROSLONA”.

Szczegółowe informacje są tu.

Źródło:http://www.skokubezpieczenia.pl/aktualnosci/pomoz-spelnic-marzenia-niepokonanych-pnews-86/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *