Wzrost wyników w INTER Polska

[browser-shot url=”http://www.interpolska.pl” width=”300″]

Grupę INTER Polska tworzą dwa towarzystwa: INTER Polska S.A. oraz TU INTER-ŻYCIE Polska S.A.. Pierwsze z nich świadczy usługi w zakresie ubezpieczeń medycznych, zdrowotnych, majątkowych i indywidualnych. Jednak mimo wszystko wiodącą ofertę stanowi szeroko rozbudowany pakiet ubezpieczenia medycznego. Z kolei INTER-ŻYCIE Polska S.A. głównie kieruje swoje oferty do pracowników medycznych. Oferta ubezpieczeniowa obejmuje sferę życia prywatnego jak i zawodowego. Grupa INTER pojawiła się na polskim rynku w roku 1991, kiedy to uzyskała pozwolenie na rozpoczęcie działalności. Od tego momentu działa na rynku nieprzerwanie, aż do dziś.

Marka posiadając szeroko rozbudowaną ofertę pakietów ubezpieczeniowych w swojej działalności najwięcej uwagi poświęca branży medycznej. Można rzec, że właśnie dzięki niej odniosła niebywały sukces. INTER Polska nieustannie udoskonala zarówno oferty jak i warunki oraz sposoby działania. W tej chwili firma jest w trakcie wdrażania nowego systemu informatycznego, który służył będzie całej sieci sprzedaży.

Grupa INTER może być w pełni usatysfakcjonowana z powodu prowadzonej działalności. Otóż z najnowszych analiz wynika, iż w pierwszym półroczu bieżącego roku firma osiągnęła 42%-owy przyrost finansowy w stosunku do pierwszego półrocza roku 2013. Łącznie INTER prowadzący działalność majątkową i życiową zgromadził 67 mln zł. Jeżeli chodzi o dynamikę rozwoju to ona też wykazuje tendencję wzrostową, osiągając 27%-owy wynik.

Szczegółowe informacje są tu.

Źródło:http://www.interpolska.pl/plain_site/Menu1/Grupa-INTER/Aktualnosci/Informacje-ze-spolki/5-mln-zysku-po-I-polroczu.-Grupa-INTER-Polska-moze-I-polrocze-tego-roku-zaliczyc-do-udanych.-Wynik-finansowy-brutto-wzrosl-o-42-w-stosunku-do-I-polrocza-2013r

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *