Wyróżnienie najważniejszych pracowników w AIG

[browser-shot url=”https://www.aig.pl/key-man-gpa_3953_560412.html”]

Firma ubezpieczeniowa AIG przygotowała produkt dla każdego chcącego zabezpieczyć kluczowych w danym przedsiębiorstwie pracowników. Polisa ,,Key Man” jest ochroną NNW między innymi dla kadry zarządzającej i menedżerów, dodawaną do już posiadanych ubezpieczeń.

,,Key Man” jest dedykowany przykładowo dla członków władz zarządzających, menedżerów wyższego szczebla i wszystkich osób, które są zaangażowane w kluczowy dla danego przedsiębiorstwa projekt. Ochroną mogą być objęte także wszelkie inne osoby wskazane przez zarządzającego firmą. W skład ubezpieczenia wchodzi eksluzywny serwis concierge i assistance. Ten pierwszy obejmuje nietypowe i spersonalizowane świadczenia, takie jak dostarczenie biletów na wybrany koncert, pomoc przy zamówieniu wizyty hydraulika, elektryka, ślusarza oraz innych fachowców. Pracownicy przedsiębiorstwa ubezpieczeniowego AIG mogą nawet zaparkować klientowi auto po dotarciu do wyznaczonego celu.

Poza tym, w ramach polisy znajduje się assistance medyczny, domowy i samochodowy. Objęci ubezpieczeniem mają zapewnione wyjątkowe rozwiązania, różniące się od standardowej ochrony NNW. W AIG klienci mogą liczyć na zwrot wydatków związanych z domowym i szpitalnym leczeniem po wypadku oraz niezbędnym przekwalifikowaniem. Zabezpieczone są także dzieci kluczowego pracownika – otrzymają one świadczenie w przypadku śmierci rodziców w następstwie niespodziewanego zdarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *