Wygodne leczenie w AXA

[browser-shot url=”http://axa.pl/oferta-indywidualna/zdrowie/#tab_248_2″]

W ofercie ochronnej przedsiębiorstwa AXA znajduje się Vitalité – ubezpieczenie zapewniające klientowi i jego rodzinie swobodny dostęp do medycznych usług świadczonych w profesjonalnych placówkach na terenie całego kraju. W ramach usługi otrzymujemy dostęp do lekarza rodzinnego, pediatry oraz specjalistów z innych dziedzin. Przyznawane są także atrakcyjne zniżki na opiekę stomatologiczną.

Codziennością tysięcy polskich pacjentów są niekończące się kolejki do specjalistów i niski poziom świadczonych usług medycznych. Dzięki ubezpieczeniu oferowanemu w AXA znika problem długiego oczekiwania na wizytę w gabinecie lekarskim, szybko wykonamy także okresowe badania kontrolne. Vitalité jest dostępne w trzech, różniących się zakresem usług wariantach: A, B i C.

W skład opieki medycznej AXA wchodzi dostęp do lekarza rodzinnego, lekarza pediatry i lekarza specjalisty – w zależności od wariantu od 10 do 25 specjalności. Rodzice wykonają także coroczny bilans dziecka i zlecone badania laboratoryjne oraz diagnostyczne. Do tego dochodzą jeszcze zabiegi pielęgniarskie, domowe wizyty lekarza, szczepienia przeciwko grypie i prowadzenie ciąży. Najwięcej usług jest oferowanych w wariancie C, najmniej w A.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *