Masz dzieci? Ubezpieczenie zdrowotne dla dzieci w tym NNW dla uczniów

Jak zapewnić dziecku dobrą opiekę medyczną? Tanie ubezpieczenie dla rodziny. Zabezpiecz pociechę przed ciężką chorobą. Ranking najlepszych firm ubezpieczeniowych. Zakup polisę dla dziecka przez Internet. Leczenie szpitalne bez stresu. Dobre ubezpieczenie dla dzieci.

Każdy rodzic wie, że na zdrowiu dziecka nie można oszczędzać. Jest ono najważniejszą istotą w życiu. Bardzo często to właśnie jego dobro przedkładane jest nad dobro osoby dorosłej. W związku z tym, coraz częściej sięgamy po ubezpieczenia zdrowotne dla naszych pociech. Takie prywatne ubezpieczenie pozwala na bezpłatny dostęp do opieki medycznej, które świadczą prywatne placówki na terenie całego kraju, a niekiedy nawet i poza jego granicami.

Ubezpieczenie zdrowotne dziecka

Ochrona zdrowia dziecka zapewnia opiekę medyczną między innymi w postaci lekarzy pierwszego kontaktu, specjalistów, rehabilitacji, badań diagnostycznych, leczenia szpitalnego, operacji, leczenie na wypadek ciężkich chorób, czy chociażby wypłaty świadczeń finansowych. Należy pamiętać, że prywatne ubezpieczenia sprowadzają się również do przyspieszenia czasu oczekiwania na wizytę lekarską, czy termin badania lub zabiegu.

W przypadku tego ostatniego czynnika, bardzo wiele osób decyduje się właśnie na dodatkowe polisy zdrowotne dla dzieci. Wiadomym jest, że młodziutki organizm nie zawsze jest w stanie walczyć z chorobą. Co więcej, wcześniejsze wykrycie choroby pozwala na całkowite wyleczenie. Stąd bardzo ważny jest szybki dostęp, ale i wysokiej jakości sprzęt do badań. To właśnie zapewniają prywatne ubezpieczenia dla dzieci.

Koszta związane z wykupienie ubezpieczenia dla dziecka nie są wygórowane. Z powodzeniem można pokusić się o kupno nieco tańszej polisy, która zapewnia mniejsze świadczenia, lecz mimo to bardzo przydatne w dzisiejszych czasach. Jednak dla zwiększenia bezpieczeństwa pociechy, warto pokusić się o szersze ubezpieczenie zdrowotne, które zapewni kompleksową ochronę zarówno w przypadku profilaktycznych badań, jak i tych specjalistycznych podczas leczenia szpitalnego.

Dziecko nie rozumie pewnych rzeczy i na oddziale szpitalnym czuje się bardzo źle. Warto jest więc zapewnić mu chociażby lepsze warunki w tym jakże ciężkim i traumatycznym okresie związanym z chorobą i często nieprzyjemnymi badaniami, czy też zabiegami.

Jakie ubezpieczenie zdrowotne dla dziecka

Dobre ubezpieczenie zdrowotne dla dziecka. Komfort dla rodziców i opiekunów. Szeroki zakres ubezpieczenia. Niska składka, wypróbuj najlepsze oferty bez ukrytych opłat. Tania ochrona zdrowia dziecka. Szybki dostęp do specjalistów. Bezpłatne szczepienia ochronne.

Dla kogo przeznaczone jest ubezpieczenie?

Ubezpieczenie zdrowotne dla dziecka przeznaczone jest dla dzieci w różnym wieku. Ubezpieczenie chroni przed kosztami związanymi z długotrwałym leczeniem wynikającym z przeżytego wypadku lub specjalistyczną rehabilitacją. Umowa zostaje podpisana po dostarczeniu do placówki ubezpieczeniowej odpowiedniej grupy dokumentów.

Co wchodzi w skład ubezpieczenia?

Zakres ubezpieczenia i kwota zależna jest od wyboru ubezpieczającego rodzica. Składki nie są duże. Dostosowuje się je do statusu rodziny i jej możliwości finansowych. Ubezpieczenie pokrywa między innymi:

  • koszty związane z pobytem w szpitalu dziecka
  • koszty związane z długotrwałym leczeniem dziecka

Ubezpieczenie zdrowotne dziecka. Ubezpieczenie na wypadek długotrwałego leczenia. Pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji.

Specjalne pakiety dla maluszków

Dzieci zaraz po urodzeniu przechodzą cały szereg różnego rodzaju chorób. Warto jest więc zabezpieczyć się specjalnym pakietem zdrowotnym dla dziecka małego. Wyróżnić tutaj można między innymi: obowiązkowe i dodatkowe szczepienia, szybkie konsultacje pediatry, wizyty domowe kilka razy do roku, dostęp do zabiegów pielęgniarskich, natychmiastowe pogotowie ratunkowe, całodobowa infolinii z dyżurnymi lekarzami.

NNW dla uczniów

Concordia Ubezpieczenia to ubezpieczyciel oferujący szeroki zakres świadczeń. Marka oferuje ubezpieczenia dla rolników, przedsiębiorców oraz pojedynczych, indywidualnych osób. Możliwością dostępną w ramach ogólnej oferty firmy jest również szkolne, grupowe ubezpieczenie NNW. Jest ono nieobowiązkowe, jednak jak podają statystyki zdecydowana większość rodziców decyduje się na ubezpieczenie swojego dziecka w ramach ubezpieczenia grupowego, bowiem 8 na 10 uczniów objętych jest szkolnym NNW.

Tego rodzaju ubezpieczenie chroni dziecko w szkole oraz w drodze do niej, ale również i w domu. Rodzice chętnie wpłacają pieniądze na szkolne NNW, ponieważ jest ono tańsze i wygodniejsze niż inne dodatkowe ubezpieczenie indywidualne. Ubezpieczyciel daje możliwość wyboru odpowiedniego pakietu, może być to pakiet podstawowy bądź też rozszerzony. Uczeń i jego rodzice mogą czuć się w pełni bezpiecznie, ponieważ polisa obowiązuje w momencie trwałego uszczerbku na zdrowiu, śpiączki czy też w przypadku leczenia i hospitalizacji.

Taką polisą mogą zostać objęci wszyscy, którzy uczęszczają do placówek edukacyjno-opiekuńczych. Również najmniejsze dzieci w żłobkach czy przedszkolach mogą zostać objęte taką ochroną. Ubezpieczenie dotyczy również dzieci, które znajdują się w placówkach wychowawczych czy ośrodkach sportowych.

Istotne jest również to, że składka ubezpieczeniowa obowiązuje przez cały okrągły rok. Uczeń objęty jest ubezpieczeniem zawsze- czy to w weekend, ferie czy wakacje.

Szczegółowe informacje są tu.

Źródło:http://www.concordiaubezpieczenia.pl/komunikat-prasowy/8_na_10_uczniow_korzysta_ze_szkolnego_nnw,338.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *