Dobre ubezpieczenie stomatologiczne – prywatne polisy dentystyczne

Ubezpieczenia stomatologiczne dla każdego, szybka, tania i bardzo opłacalna polisa stomatologiczna, dodatkowe ubezpieczenia dentystyczne, niskie składki, kompleksowa opieka, stomatologia i protetyka – wykup dodatkowe ubezpieczenie i nie martw się o higienę swojej jamy ustnej!

Polisa stomatologiczna

Zazwyczaj jest tak, że każdy obywatel jest gdzieś ubezpieczony. Co jednak daje nam podstawowe ubezpieczenie, gdy wybieramy się do stomatologa? Nie wszystko bowiem jest refundowane. Polisa dentystyczna, niestety, nie pokrywa całkowitych kosztów leczenia zębów. Duża ilość ubezpieczeń ma określony limit wypłacania świadczeń na daną osobę w danym roku i limitu tego nie może przekroczyć. Zdarza się również, że podlegamy ubezpieczeniom, które zwracają tylko jakąś część poniesionych kosztów. Zazwyczaj bowiem ubezpieczalnie płacą tylko za ogólne leczenie. Więc, gdy boli ząb, należy go wyrwać, czy naprawić, w takiej sytuacji ubezpieczenie pokrywa koszty wizyt u stomatologa.

Gdy jednak zależy nam na jakiś zabiegach kosmetycznych, musimy pokryć za nie koszty osobiście, ponieważ nie jest to rzecz konieczna. Tak samo wygląda to w przypadku, gdy ktoś chce założyć sobie aparat ortodontyczny. Do pewnego wieku jest to finansowane, także najlepiej zrobić to gdy jest się jeszcze dzieckiem. Lecz kto myśli o tym, gdy ma kilka lat? W większości przypadków wysokość kosztów leczenia ortodontycznego nie jest pokrywana przez ubezpieczalnie. Zdarza się także, iż leczenie kanałowe, czyli usuwanie korzeni zęba także nie jest refundowane. Podobnie jest, gdy leczymy raka jamy ustnej czy gdy chcemy przeprowadzić zabieg na gruczoły ślinowe albo ropnie. Polisa takich rzeczy nie obejmuje.

Dodatkowe ubezpieczenia stomatologiczne

Gdy ktoś od dziecka ma duże problemy ze swoimi zębami warto doradzić wykupienie dodatkowego ubezpieczenia stomatologicznego. Wtedy w zależności od wysokości opłacanych składek w skład ubezpieczenia wchodzić może większa liczba czynności, jakie wykonuje dentysta.

Czasami składki mogą wynieść całkiem dużo, lecz osoba, mająca problemy z zębami i tak na tym wygra, bo prywatne leczenie wyniosłoby ją dużo więcej, jak opłacanie miesięcznych składek. Coraz więcej ubezpieczalni oferuje polisy dentystyczne, więc warto się zapoznać z szerokimi ofertami, które łatwo znaleźć na stronach internetowych poszczególnych placówek.

Karta stomatologiczna od Medicover

[browser-shot url=”http://www.medicover.pl” width=”300″]

Grupa Medicover to marka świadcząca usługi z zakresu prywatnej opieki medycznej. To firma znana i powszechnie uznana w całej Europie Środkowej i Wschodniej. Także w Polsce istnieje jej oddział. Z usług tych korzystają indywidualni klienci, ale również i duże firmy.

W związku z najnowszą promocją Medicover oferuje możliwość zakupienia karty stomatologicznej. Dzięki niej pacjent zyskuje możliwość skorzystania z szeregu kompleksowych zabiegów, które przyczynią się do dobrej kondycji zdrowych i pięknych zębów. Atrakcyjnym atutem jest fakt, iż z jednej karty mogą korzystać wszyscy członkowie rodziny. Będąc posiadaczem karty płacimy nią za wszelkie usługi stomatologiczne. Płatności są możliwe do momentu wyczerpania środków finansowych. Być może zakup karty nie jest małym wydatkiem, jednak niezwykle opłacalnym z tego względu, iż płacąc kartą mamy pełne prawo do wszelkich zniżek, rabatów i promocji. Karty stomatologiczne dostępne są w nominałach od 150 zł do 10 000 zł.

Aby wziąć udział w promocji należy odwiedzić oficjalną stronę Medicover i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Konsultanci Medicover gwarantują niezwłoczny kontakt w celu uzgodnienia terminu pierwszej wizyty.

Szczegółowe informacje są tu.

Źródło:http://www.medicover.pl/1422,karta-stomatologiczna.htm

Dodatkowe ubezpieczenie dentystyczne

Nie jesteś zadowolony z usług dentystycznych? Wydajesz za dużo i chcesz zaoszczędzić? Zdecyduj się na najlepsze i najtańsze prywatne ubezpieczenie dentystyczne. Porównaj najatrakcyjniejsze oferty na naszym rynku. Ubezpieczenia dentystyczne, niskie stawki, pełna profilaktyka, ubezpieczenia dla każdego. Duży wybór ubezpieczeń dentystycznych dla dzieci.

Pakiety ubezpieczeń

Ubezpieczenia zdrowotne w tym także ubezpieczenia dentystyczne stanowią ciekawą alternatywę dla tradycyjnych rozwiązań. Można wybierać spośród wielu rożnych pakietów, które zawierają określoną liczbę usług. Do podstawowych zalicza się okresowe przeglądy stomatologiczne, przeprowadzane corocznie, a także rutynowe zabiegi dentystyczne. Dostępne są także opcje o szerszym zakresie, w których zagwarantowane są dodatkowo: leczenie chirurgiczne, protetyka, działania zachowawcze. Ubezpieczenia dentystyczne przewidują również szereg zabiegów przeznaczonych dla dzieci, jak chociażby lakowanie zębów. Jak więc widać, można dostosować rodzaj ubezpieczenia zdrowotnego tego rodzaju pod kątem własnych potrzeb.

Koszty ubezpieczenia dentystycznego

Biorąc pod uwagę koszty ponoszone w związku z leczeniem się w prywatnych gabinetach stomatologicznych, czy tez długi okres oczekiwania na wizytę w placówkach publicznej służby zdrowia, rozwiązania jakie oferowane są w ramach prywatnego ubezpieczenia dentystycznego są bardzo atrakcyjne. Bardzo istotne jest także to, że ubezpieczenie dentystyczne pokrywa w 100 procentach zabiegi, których dotyczy dany pakiet. W związku z tym nie ma konieczności dokonywania dodatkowych opłat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *