Ubezpieczenie ProLIFE od Grupy PREVOIR

[browser-shot url=”http://www.prevoir.pl” width=”300″]

Grupa Prevoir na polskim rynku ubezpieczeniowym świadczy usługi w zakresie ubezpieczeń na życie. Ponadto służy pomocą w ramach ochrony finansowej, emerytury, oszczędzania oraz zdrowia. Głównym zadaniem firmy stała się kompleksowa ochrona finansowa rodzin. Prevoir w swojej ofercie posiada produkty dostosowane do potrzeb każdej z nich. Markę tworzą specjaliści, tzw. doradcy klienta, którzy o każdej porze służą profesjonalną poradą.

Zespół ekspertów firmy w ostatnim czasie opracował i wcielił w życie najnowszy projekt ubezpieczenia jakim jest polisa zdrowotna ProLIFE. W ramach tej usługi Prevoir zobowiązuje się do wypłaty świadczenia każdemu klientowi, który znajdzie się w złej kondycji fizycznej. Jest to ubezpieczenie na wypadek długotrwałego pobytu w szpitalu spowodowanego m.in. zawałem serca czy nowotworem. Oferta ProLIFE to same zalety i korzyści. Klient samodzielnie dokonuje wyboru sumy ubezpieczenia. Ważne jednak by nie przekraczała ona 100 000 zł. Niezwykłym atutem staje się niska składka, która wynosić może nawet 25 zł.

Dodatkowo w ramach ubezpieczenia można skorzystać z pakietu assistance. Dzięki takiej polisie możemy czuć się bezpiecznie, ponieważ Prevoir swoją ofertą obejmuje szeroki zakres chorób i gwarantuje wypłatę świadczenia na wypadek zachorowania. Ponadto należy wspomnieć, iż w momencie niedyspozycji z powodu poważnej choroby, ubezpieczony jest zwolniony z opłacania składki do momentu najbliższej rocznicy umowy. ProLIFE charakteryzuje wysoka elastyczność, bowiem to klient może dokonać wyboru daty wpłat składek ubezpieczeniowych. A co ważne, od wypłaconych świadczeń nie jest naliczany podatek dochodowy ani podatek od spadku.

Więcej dowiesz się tutaj.

Źródło:http://www.prevoir.pl/ProLife.aspx

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *