Ubezpieczenie dla placówek oświatowych

[browser-shot url=”https://www.gothaer.pl” width=”300″]

Goathaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. prowadzi działalność już od ponad 20 lat. Swoją ofertę kieruje do dużych korporacji nie zapominając oczywiście o klientach indywidualnych. Gothaer dzięki swemu doświadczeniu i długoletniej tradycji doskonale potrafi odnaleźć się na rynku, a co za tym idzie, wie czego oczekuje potencjalny klient. Dlatego też marka posiada wysoce rozwiniętą ofertę ubezpieczeniową. Pośród wielu produktów ubezpieczeniowych odnaleźć można również ofertę ubezpieczenia NNW dla dzieci i młodzieży oraz personelu w palcówkach oświatowo-wychowawczych.

Dzięki tej ofercie możliwe staje się ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków, które polegają na uszkodzeniu ciała, poważnych problemów zdrowotnych czy też śmierci ubezpieczonego. NNW obejmuje również następstwa zawałów serca czy udarów mózgu. Osoba ubezpieczająca może ustalić sumę kwoty, która zostanie przeznaczona na jednego ubezpieczonego. Należy jednak pamiętać, że może być to minimalnie 5 000 zł, zaś maksymalnie 50 000 zł. Umowa polisy obowiązuje na terenie kraju ale i również za granicą.

Umowę zawiera się na 12 miesięcy, jednak może być to krótszy okres w przypadku ubezpieczeń obozów czy kolonii. Warto zatroszczyć się o życie i zdrowie naszych dzieci. Zwłaszcza w okresie w którym najbardziej są narażone na wszelkiego rodzaju urazy i wypadki.

Informacje szczegółowe dostępne są tutaj.

Źródło:https://www.gothaer.pl/pl-dla-firm-produkt/1008/wypadkowe-dla-firm/ubezpieczenie-nnw-dzieci-mlodziezy-personelu-w-placowkach-oswiatowo-wychowawczych-oswiata/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *