Zdrowotne ubezpieczenie dla całej rodziny – kompleksowo!

Ubezpieczenia dla całej rodziny, najkorzystniejsze rozwiązania dla twojej familii, polisa rodzinna, ubezpieczenie moja rodzina teraz dla każdego, niskie składki – wysokie odszkodowania, szybka pomoc, podstawowe ubezpieczenie lub dodatkowe świadczenia do wyboru.

Polisa rodzinna

Każda osoba bez względu na jakiekolwiek czynniki, typu: wiek, zawód, narodowość czy inne cechy, ma prawo skorzystać z ubezpieczenia rodzinnego. Wykupując dane ubezpieczenie klient zabezpiecza przede wszystkim siebie, ale również współmałżonka, gdy prowadzą wspólne gospodarstwo rodzinne oraz swoje dzieci, które uczą się, zazwyczaj do 24 roku życia, choć zależy to od ubezpieczalni. Wszyscy objęci ową polisą są zabezpieczeni od nieszczęśliwych wypadków. Gdyby coś wydarzyło się któremuś z członków rodziny, ubezpieczalnia zapewnia mu pomoc medyczną, jak również psychologiczną, rehabilitacyjną czy opiekę nad dziećmi.

Wypłaca także poszkodowanemu odpowiednią kwota w ramach wynagrodzenia nieszczęścia. Ubezpieczający musi tylko w danym czasie odprowadzać odpowiednią kwotę składek, a zapewne składki te są niższe, gdy razem ubezpiecza się całą rodzinę, niż każdy miałby mieć indywidualne ubezpieczenie i osobno płacić świadczenia. Polisa rodzinna zatem zapewnia pełne zabezpieczenie finansowe i zdrowotne oraz jednocześnie nie ciągnie za sobą dużych konsekwencji pieniężnych.

Co obejmuje ubezpieczenie rodzinne?

Podstawowe ubezpieczenie rodzinne obejmuje przede wszystkim śmierć któregokolwiek członka rodziny objętego ubezpieczeniem oraz obrażenia ciała, które są wynikiem nieszczęśliwego wypadku czy przewlekłej choroby. Gwarantuje wtedy zwrot kosztów za zakupione lekarstwa i na przykład środki ortopedyczne. Zazwyczaj także dla młodych osób (z granicą wieku, w zależności od ubezpieczalni) ubezpieczenie obejmuje zawał serca. Osoby starsze z kolei muszą dopłacać jakąś znikomą kwotę, aby takie ubezpieczenie obejmowało również ich.

Wynika to, oczywiście, z prawdopodobieństwa zaistnienia danej sytuacji. Gdy mamy ochotę możemy także poprosić o dodatkowe świadczenia. Są to zazwyczaj świadczenia z przyczyny kalectwa, zasiłki dzienne, gdy ktoś jest niezdolny do pracy, świadczenia wynikające z rekonwalescencji, itd. Opłacając dodatkowe składki można także ubezpieczyć rodzinę od nabycia chorób tropikalnych, od wypadków, które zdarzyły się w wyniku wojen, czy ataków terrorystów oraz od niespodziewanych wypadków, gdy ktoś uprawia jakiś ekstremalny sport. Są to jednak rzadkie sytuacje, które dotyczą tylko niektórych.

Gdy cenisz sobie bezpieczeństwo swej rodziny w każdej sytuacji- zdecyduj się na ubezpieczenie zdrowotne. Wybierz najlepszą polisę dla siebie i swoich bliskich. Szybko i bez zbędnych formalności. Ubezpieczenie zdrowotne dla rodziny. Stała wysokość stawki,szeroki zakres ochrony, bez badań, dla Ciebie i najbliższych, różne rodzaje świadczeń, szybki dostęp do specjalistów, bez kolejek i czekania.

Ubezpieczenie zdrowotne dla rodziny jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce zabezpieczyć swoich najbliższych na wypadek chorób i innych nieprzewidzianych zdarzeń losowych. Dzięki wykupieniu polisy mamy bardzo szybki dostęp do opieki medycznej. Na naszym rynku znaleźć można wiele produktów ubezpieczeniowych tego typu. Różnią się one wysokością składki i zakresem ochrony. Jednakże każde ubezpieczenie tego rodzaju jest doskonałą opcją dla wszystkich, którzy nie chcą latami oczekiwać na swoją kolej u lekarzy specjalistów.

Co zapewnia ubezpieczenie zdrowotne dla rodziny?

Ubezpieczenie zdrowotne dla rodziny zapewnia dostęp do szeroko rozumianej opieki medycznej. Poszczególne świadczenia gwarantują ubezpieczonemu i najbliższym mu osobom: podstawową opiekę lekarską, dostęp do lekarzy różnych specjalności w bardzo krótkim czasie, opiekę ambulatoryjną zarówno podstawową jak i specjalistyczną, pokrycie kosztów leczenia w kraju i za granicą, świadczenia szpitalne obliczane na podstawie określonego współczynnika procentowego, świadczenia operacyjne związane z ingerencjami chirurgicznymi oraz ciążą i porodem.

Oczywiście wymienione zagadnienia należą tylko do najczęściej wyróżnianych w poszczególnych opcjach polis. Można spotkać się także z takimi, które zapewniają: 24 godzinny assistance medyczny, pokrycie kosztów rehabilitacji, a nawet możliwość leczenia się w prywatnych placówkach medycznych. Wysokość składki w przypadku ubezpieczenia zdrowotnego dla rodziny średnio wynosi 250 złotych rocznie,co w odniesieniu do zakresu ochronny nie jest zbyt wygórowaną kwotą.

Zbyt dużo płacisz za ubezpieczenie. Kup najkorzystniejsze ubezpieczenie dla siebie i swoich bliskich. Opieka na najwyższym poziomie, dobrowolny wybór wielu specjalistów, bez czekania i kolejek. Ubezpieczenie zdrowotne rodzinne, stała wysokość składki, dla rodziny. Bez badań badań, ubezpieczenie prywatne, ochrona zdrowia.

Być może nie wiele osób wie o tym, że korzystając z jednej polisy można objąć ubezpieczeniem całą rodzinę. Ta cecha ubezpieczenia zdrowotnego rodzinnego pozwala na płacenie nieco niższych składek za wszystkich naszych najbliższych, ponieważ w przypadku ubezpieczania kilku osób naraz, stosowany jest nieco inny przelicznik. Tak więc ubezpieczające się małżeństwo z dwójką dzieci, poniesie niższe koszty w związku z zakupem polisy rodzinnej, niż gdyby każda osoba zdecydowała się na ubezpieczenie indywidualne. Zazwyczaj ubezpieczyciel w takiej sytuacji ubezpiecza jednego członka rodziny, a pozostałe osoby są niejako dopisywane do polisy.

Zalety ubezpieczenia zdrowotnego rodzinnego

Przede wszystkim tego rodzaju ubezpieczenie gwarantuje nam pełne zaplecze w przypadku jakiegoś nieprzyjemnego zdarzenia losowego. Tak więc będziemy mogli korzystać z leczenia, profilaktyki, czy też hospitalizacji bez większych przeszkód. Ponadto warto pamiętać o tym, że w przypadku ubezpieczenia rodzinnego, kiedy zabezpieczamy także nasze dzieci, przysługują nam nielimitowane wizyty u pediatry. Można liczyć także na pewne dofinansowanie do szczepień płatnych, czy też leczenia stomatologicznego. W związku z tym tego typu ubezpieczenia stają się coraz bardziej popularne w naszym kraju.

Jeśli pragniesz ubezpieczyć nie tylko siebie, ale i swoją rodzinę, dobrym wyborem będzie wykupienie pakietu rodzinnego. Każdy z nas pragnie by nasze dzieci były bezpieczne i miały zapewnioną najlepszą opiekę medyczną. Ubezpieczyć możemy dzieci do momentu aż nie ukończą pełnoletniości lub gdy kontynuują naukę do 26 roku życia. Warto pomyśleć o takim rozwiązaniu, zwłaszcza gdy jesteśmy ubezpieczeni przez naszego pracodawcę, możemy wtedy dodatkowo wykupić polisę dla naszych pociech. Jeśli zdecydujemy się na wykupienie pakietu rodzinnego, będziemy mieli zapewnioną całodobową opiekę pediatry i usługi dentystyczne. Oferty towarzystw ubezpieczeniowych są bardzo różne, zdarza się tak, że wykupując polisę dla jednego dziecka, sami też musimy się ubezpieczyć. Wysokość składki uzależniona jest od wieku dziecka. Ubezpieczenie rodzinne jest dla nas również bardzo korzystne w kwestii finansowej. Płacimy wtedy jedna składkę, która obejmuje całą rodzinę. Nie ma tu znaczenia ile osób ona liczy. Jest to o wiele tańszy sposób od ubezpieczania każdego z osobna. Należy jednak pamiętać, że nie każde towarzystwo ubezpieczeniowe oferuje wspaniałe warunki i dodatkowe przywileje, a pakiet rodzinny może być wiele droższy niż pakiety indywidualne.

Ubezpieczenie całej rodziny w TUZ

[browser-shot url=”http://www.tuz.pl/index.php/pakiet-nnw-dla-rodziny”]

Towarzystwo ubezpieczeń TUZ jest dynamicznie rozwijającym się na polskim rynku przedsiębiorstwem, działającym od września 2003 roku. Przez jedenaście lat działalności stworzono piętnaście oddziałów i przedstawicielstw na terenie całego kraju, zatrudniono także około 10 000 osób. Jednym z produktów tego przedsiębiorstwa jest Pakiet NNW dla rodziny.

Przeznaczony jest on dla osób fizycznych, które wykupiły w TUZ TUW ubezpieczenie domu jednorodzinnego, mieszkania lub domku letniskowego. Klientowi oferowane są cztery ochronne pakiety, A,B,C i D, które różnią się od siebie niezbędnymi do uiszczenia sumami na jedną osobę oraz składką. Ochroną w ramach proponowanego przez TUZ TUW produktu są objęte następujące zdarzenia: trwały uszczerbek na zdrowiu, zgon w wyniku nieszczęśliwego wypadku, pobyt w szpitalu i koszty leczenia. Oferta przedsiębiorstwa ubezpieczeniowego jest przeznaczona maksymalnie dla pięciu zameldowanych pod danym adresem osób.

Ubezpiecz siebie i najbliższych

Każdemu rodzicowi, bez względu na wiek dziecka towarzyszy lęk o jego bezpieczeństwo. Obwa jest tym większa, im młodsze jest dziecko. W szczególności lęk towarzyszy nam w przypadku niemowlaków, których zachowania trudno zinterpretować. Malutkie dziecko nie jest w stanie powiedzieć co je boli i jak źle się czuje. Najczęściej to matki, dzięki instynktowi i kobiecej intuicji potrafią doskonale odczytać znaczenie zachowania swojego nawet najmniejszego dziecka. Jednak lęk i obawy matki są zawsze największe, często nad wyraz. Dlatego też warto pamiętać, aby nie dać się zwariować.

Takie zajawiska i rodzicielskie zachowania zainspirowały Grupę AVIVA do stworzenia specjalnych ofert ubezpieczających rodzinę, dzieci, najbliższych. AVIVA działając na polskim rynku od 1992 r. specjalizuje się w ubezpieczeniach na życie i długoterminowych inwestycjach. Jednym z ubezpieczeń, które gwarantuje pewien rodzaj ochrony twoim najbliższym jest pakiet Nowa Perspektywa. Jest to polisa, który zapewnia finansowe wsparcie najbliższym w sytuacji gdyby ciebie zabrakło. Zgromadzone środki dają możliwość uregulowania wszelkich zobowiązań i utrzymania dotychczasowego standardu życia. Do pakietu dołączyć można opcję dodatkową, która przewiduje gromadzenie oszczędności na przyszłość. Oznacza to, że w przyszłości najbliższa rodzina będzie mogła wykorzystać zgromadzony kapitał na pewien cel.

Kolejnym ubezpieczeniem jest polisa Terminowe Ubezpieczenie na Życie. Dzięki niemu możliwe staje się ubezpieczenie siebie, partnera oraz dzieci. W ramach ubezpieczenia, w sytuacji śmierci najbliższych możemy liczyć na wsparcie finansowe. Pakiet ten gwarantuje ubezpieczenie dla bliskich, dlatego też w sytuacjach wystąpienia u nich poważnych chorób, ubezpieczyciel zobowiązuje się do zwrotu kosztów leczenia i wszelkich poniesionych kosztów.

Po więcej informacji możesz sięgnąć tutaj.

Źródło:https://www.aviva.pl/zycie-i-zdrowie/aby-mloda-mama-dobrze-spala.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *