Święto biegania, czyli 36. PZU Maraton Warszawski

[browser-shot url=”http://pzu.pl” width=”300″]

Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A. to marka stanowiąca kwintesencję profesjonalizmu. PZU jest instytucją, która zadziwia swą dynamiką rozwoju. Dla swoich klientów przygotowuje oferty z którymi nie równają się żadne inne propozycje dostępne na polskim rynku ubezpieczeniowym. Ponadto PZU prowadzi bardzo ożywioną działalność społeczną. W ramach tychże działań stał się organizatorem sportowego święta, które zyskało miano największej sportowej imprezy biegowej w Europie Środkowo-Wschodniej.

Maraton warszawski z roku na rok cieszy się coraz to większym powodzeniem. Przybywa uczestników tak samo jak i kibiców, którzy tworzą wyjątkową atmosferę podczas zawodów. Imprezę zaplanowano na dwa dni najbliższego weekendu, tj. 27 i 28 września. Podczas tego wydarzenia PZU zapewnia wiele atrakcji. Możliwe stanie się zwiedzanie Stadionu Narodowego. Każdy kto tylko zechce będzie mógł poddać się badaniom profilaktycznym. Wszyscy zainteresowani będą mogli skorzystać z siłowni, gdzie swoją radą służyć będzie specjalny instruktor. Nawet dla najmłodszych uczestników imprezy przewidziano coś specjalnego. Mali sportowcy będą mogli podjąć się rywalizacji jaką przewidziano na dystansach od 100 do 1500 m.

Podczas zawodów będzie można ujrzeć mecz rugby, a nawet koszykówki na wózkach. Wydarzenie rozpocznie Maraton hand-bike. Punktem kulminacyjnym imprezy stanie się 36. PZU Maraton Warszawski, który odbędzie się w niedzielne przedpołudnie. Tuż po maratonie ruszy bieg „Biegaj na zdrowie z PZU” w którym wezmą udział amatorzy przygotowujący się do maratonu w przyszłym roku.

Więcej na ten temat znajduje się tutaj.

Źródło:http://media.pzu.pl/pr/287414/28-wrzesnia-rusza-36.-pzu-maraton-warszawski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *