Świąteczny akcent od MetLife

[browser-shot url=”https://www.metlife.pl”]

Z okazji Mikołajek, 6 grudnia 2014 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie stanęła jedna z największych bożonarodzeniowych choinek w naszym kraju. Niemal 28-metrowe drzewko rozbłysło dzięki przedsiębiorstwu ubezpieczeniowemu MetLife.

Na szczycie 26-metrowego drzewka o ponad 8-metrowej średnicy u podstawy umieszczono dwumetrową postać popularnego szczególnie wśród dzieci Snoopy’ego, ambasadora marki firmy od 1985 roku. Ozdobiona choinka będzie witała każdą osobą, która odwiedzi ,,Zimowy Narodowy” do 11 stycznia przyszłego roku. Do dekoracji drzewka zużyto ponad dwie setki bombek i tysiąc światełek – całość stworzyła niebieską iluminację.

Łukasz Kalinowski, Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny MetLife podkreśla, że choinka została przygotowana specjalnie na celebrację wyjątkowych świąt Bożego Narodzenia. Niebieski wystrój drzewka nawiązuje do koloru dywanu w nowej kampanii reklamowej przedsiębiorstwa ,,Rozwijamy się dla Ciebie od ponad 145 lat”. W Mikołajki nastąpiło także uroczyste otwarcie Warszawskiego Jarmarku Świątecznego, na którym odwiedzający Stadion Narodowy mogą zakupić między innymi regionalne wyroby i ozdoby choinkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *