PZU pomaga w walce z rakiem

[browser-shot url=”http://www.pzu.pl” width=”300″]

Choroba to stan, którego każdy z nas chciałby za wszelką cenę uniknąć. Niestety doskonale wiemy, że jest to niemożliwe. Bez względu na osoby i czas choroba może spotkać każdego. Bywa, iż człowiek cierpi przejściowo, przez pewien okres, lecz zdarza się też tak, że cierpi do samego końca swego życia. W sytuacjach, kiedy chodzi o ludzkie życie często nie wypada mówić, iż pieniądze są ważne.

Fakt, niezręcznie mówić o pieniądzach w takich momentach. Jednak życie pisze własne scenariusze. Otóż, pieniądze są tutaj niezbędne. Zazwyczaj są to ogromne sumy, które rodzina chorego przeznacza na leczenie, a następnie na lekarstwa i długotrwałą, a zarazem bardzo kosztowną rehabilitację. Przed chorobą nie ma ucieczki, ale warto zrobić wszystko, aby walka z nią była łatwiejsza i nie stwarzała kłopotów finansowych. Zwłaszcza wtedy kiedy wiąże się to z niemożnością kontynuowania pracy.

Aby dopomóc swoim klientom w walce z chorobą PZU oferuje wszystkim klientom najnowszą ofertę ubezpieczeniową. Ubezpieczenie PZU Pomoc od serca to nowa polisa, która gwarantuje wsparcie w momencie zachorowania na nowotwór czy inne ciężkie choroby. W Polsce ponad 70% zgonów miało miejsce z powodu nowotworu bądź innych chorób serca. Na liście chorób, które objęte są polisą znajdują się m.in.: nowotwór, zawał, udar, a nawet choroba Parkinsona. W ramach ubezpieczenia, chory ma również dostęp do medycznej konsultacji. Wysokość składki ubezpieczeniowej zależna jest od wieku klienta i kwoty na jaką pragnie się ubezpieczyć. Maksymalna suma ubezpieczenia może wynieść 500 tys. zł.

Po szczegółowe dane sięgnij tutaj.

Źródło:http://media.pzu.pl/pr/287011/nowe-ubezpieczenie-pzu-pomoc-od-serca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *