Program Zdrowie od PZU

[browser-shot url=”http://pzuzdrowie.pl” width=”300″]

Grupa PZU to największa i najprężniej działająca instytucja finansowo- ubezpieczeniowa na rynku polskim, jak i jedna z największych na rynku europejskim. PZU zapewnia ubezpieczenie w niemalże każdej dziedzinie życia człowieka. W PZU ubezpieczymy samochód, dom oraz majątek, a także nasze życie i emeryturę. Oprócz tych usług marka działa w zakresie zarządzania otwartym funduszem emerytalnym oraz funduszami inwestycyjnymi i programami oszczędnościowymi.

W ostatnim czasie PZU opracowało nową ofertę, którą nazwano Programem Zdrowia. Jest to ubezpieczenie z którego skorzystać można za jedyne 199 zł rocznie. Jak widać jest to niezwykle korzystna propozycja, która gwarantuje możliwość korzystania z usług w ponad 1 200 placówkach zamieszczonych w 400 miastach. W ramach Programu Zdrowie na wizytę można umówić się w ciągu pięciu roboczych dni tygodnia. Bez kolejek mamy możliwość skorzystania z porad specjalistów z 16 najczęściej wykorzystywanych specjalności. Ponadto ubezpieczona osoba objęta jest 50- procentowymi zniżkami na wizyty. Pozostałą resztę kwoty pokryje PZU. Dzięki doskonałemu Programu Zdrowie każdy ubezpieczony może skonsultować się z lekarzami specjalistami za pomocą wideoczatu. Wideorozmowę można odbyć m.in. z ortopedą, fizjoterapeutą czy dietetykiem. Bez wychodzenia z domu każdego dnia można zasięgnąć rady dowolnego eksperta.

Dodatkowo możemy skorzystać z badań serca bez próby wysiłkowej za jedyne 49 zł. Badanie z próbą wysiłkową pozostaje w równie korzystnej cenie- 99 zł. Powyższe badania zostały włączone do oferty w odpowiedzi na oczekiwania klientów, którzy biegają bądź też zamierzają zacząć. Warto sprawdzić jak na treningi reaguje nasz organizm. Nie dla każdego sport to zdrowie. Warto poddać się padaniom, by wiedzieć czy jesteśmy wystarczająco sprawni i wydolni. Ceny badań są dodatkowe i nie wchodzą w zakres polisy zdrowotnej. Infolinia dla klientów PZU pozostaje nieustannie otwarta- jest to infolinia całodobowa.

Więcej szczegółowych informacji znajduje się tutaj.

Źródło:http://pzuzdrowie.pl/oferta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *