Poznaj SIGNAL IDUNA

[browser-shot url=”http://www.signal-iduna.pl/signaliduna/indywidualne-ubezpieczenia-dlaczego-signal-iduna”]

Grupa SIGNAL IDUNA działa na rynku ubezpieczeń już ponad 100 lat. Powstałe w Niemczech przedsiębiorstwo jest w tym kraju uznawane za jedną z największych instytucji oferujących produkty ochronne klientom. W Polsce SIGNAL IDUNA działa od 2001 roku.

W ofercie firmy znajdują się indywidualne oraz grupowe pakiety ubezpieczeń. Przedsiębiorstwo było także pionierem we wprowadzeniu na polski rynek ubezpieczenia zdrowotnego z leczeniem szpitalnym. Klient posiada łatwy dostęp do wszystkich usług ambulatoryjnych i szpitalnych, w tym medycyny pracy. Nie są wymagane żadne skierowania do specjalisty – kompleksowa opieka zdrowotna oznacza zarówno nielimitowane świadczenia medyczne, jak i finansowy komfort w przypadku zachorowania i pobytu w szpitalu.

Ten jeden z liderów na rynku ubezpieczeń działa w wielu krajach Europy. W Polsce natomiast współpracuje z ponad 600 placówkami ambulatoryjnymi oraz z ponad 80 szpitalami. Niezależnie od miejsca zamieszkania klienta, SIGNAL IDUNA gwarantuje dotarcie do dysponowanego przez nich medycznego punktu maksymalnie w pół godziny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *