Pełnia Zdrowia od niemieckiego ubezpieczyciela

[browser-shot url=”http://www.signal-iduna.pl” width=”300″]

SIGNAL IDUNA to marka mogąca poszczycić się 100-letnią tradycją. Jest to jedna z największych firm z branży finansowo-ubezpieczeniowej rynku niemieckiego. Mimo niemieckiego pochodzenia marka ta prężnie rozwija się również na rynku polskim; ale i także rumuńskim, węgierskim i szwajcarskim. Specjalnością firmy jest świadczenie usług z zakresu ubezpieczeń zdrowotnych. W ostatnim czasie SIGNAL IDUNA zaproponowało pakiet zdrowotny Pełnia Zdrowia.

Pełnia Zdrowia Direct to oferta gwarantująca opiekę medyczną z której skorzystać można wykupując jeden z dwóch wariantów. Istnieje pakiet indywidualny w wysokości 41 zł miesięcznie oraz pakiet rodzinny- 13,50 zł miesięcznie. Dzięki ofercie możliwe staje się skonsultowanie z lekarzami specjalistami, do których zaliczyć można: internistów, chirurgów ogólnych, dermatologów, endokrynologów oraz okulistów. W ramach pakietu Pełnia Zdrowia klient ma możliwość poddania się badaniom specjalistycznym. SIGNAL IDUNA w ramach polisy zobowiązuje się do sfinansowania zabiegów ambulatoryjnych, pielęgniarskich, a nawet szpitalnych.

Dodatkowo do oferty dołączony jest pakiet assistance. Aby z niego skorzystać, bez chwili zastanowienia należy zadzwonić na Infolinię Medyczną bądź Infolinię Baby Assistance. SIGNAL IDUNA szanuje klienta i jego czas, dlatego też, aby wykorzystać pakiet nie trzeba oczekiwać długo w kolejkach. Ubezpieczeniem objęte są świadczenia realizowane w 400 placówkach medycznych na terenie całego kraju. W związku z tym czas oczekiwania zredukowany jest do minimum.

Szczegółowe informacje są tu.

Źródło:http://www.signal-iduna.pl/signaliduna/indywidualne-ubezpieczenia-zdrowotne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *