Ochrona dla dojrzałych w Proama

[browser-shot url=”https://www.proama.pl/ubezpieczenia_osobowe/pakiet_55/”]

osób dojrzałych po 55. roku życia proponuje ubezpieczeniowa firma Proama. Klient zostaje zabezpieczony przed nieprzewidzianymi zdarzeniami, takimi jak wypadek czy kradzież. Kompleksowa ochrona jest skierowana do wszystkich, którzy postanowili zadbać o bezpieczeństwo w jesieni życia.

W ramach pakietu 55+ klient otrzymuje zwrot pieniędzy przeznaczonych na nagłą konieczność dostosowania życia do niepełnosprawności. Firma wypłaca świadczenie w przypadku doznania przez klienta trwałego uszczerbku na zdrowiu, takiego jak poważne oparzenie i złamanie kończyny. Chroniona jest także rodzina ubezpieczonego, która po jego śmierci w następstwie nieszczęśliwego wypadku otrzyma ustaloną w umowie kwotę. Ciekawym rozwiązaniem jest polisa ,,Bezpieczna Torebka”, likwidująca skutki kradzieży przedmiotów osobistych.

W pakiecie 55+ znajduje się assistance emeryta. Klient ma zapewnioną opiekę nad zwierzęcymi pupilami w razie pobytu w szpitalu oraz pomoc domową, wizytę lekarza, pielęgniarki, dostawę leków, transport z placówki medycznej do miejsca zamieszkania ubezpieczonego. Każdy zobowiązany umową z Proamą ma możliwość skorzystania z pomocy Osobistego Doradcy, służącego radą przez cały okres obustronnego zobowiązania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *