NNW komunikacyjne w HDI

[browser-shot url=”http://hdiubezpieczenia.pl/samochod/nnw/o-ubezpieczeniu”]

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków komunikacyjnych w przedsiębiorstwie HDI obejmuje ochroną kierowców oraz pasażerów pojazdu. Maksymalne kwoty świadczeń sięgają nawet 180 tysięcy złotych.

Ubezpieczenie jest dedykowane wszystkim, którzy myślą o skutecznym zabezpieczeniu siebie oraz najbliższych przed skutkami nieprzewidzianych zdarzeń związanych z komunikacją samochodową. Istnieje także możliwość rozszerzenia polisy o dodatkowy pakiet Bezpieczna Rodzina. W jego ramach HDI wypłaci kierowcy nawet wspomniane 180 tysięcy złotych. Należy jednak pamiętać, że ta opcja jest dostępna wyłącznie dla osób, które zakupiły Pakiet OC Turbo.

Sam kierowca jest ubezpieczony na kwoty od 100 do 150 tysięcy złotych. Dodatkowo ochroną HDI są objęte wszystkie osoby, które podróżowały z nim w tym samym czasie w jednym pojeździe. Tutaj maksymalne kwoty opiewają na 30 tysięcy złotych. Świadczenie jest wypłacane nie tylko w przypadku śmierci osoby uprawnionej – również w razie trwałego uszkodzenia zdrowia i ciała.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *