Nie martw się poważną chorobą z Aviva

[browser-shot url=”https://www.aviva.pl/ubezpieczenia/zdrowie-i-zycie/ubezpieczenia-zdrowotne/ubezpieczenie-w-razie-powaznego-zachorowania.html”]

Jedną z najtrudniejszych sytuacji, jaka może się przydarzyć każdemu z nas jest poważne zachorowanie. Związane z leczeniem wydatki mogą poważnie nadszarpnąć domowy budżet, a chory często martwi się także losem pozostawionej na jakiś czas rodziny. Ubezpieczenie w razie Poważnego Zachorowania w Aviva jest idealnym produktem ochronnym dla klientów chcących zabezpieczyć się od tego typu przykrych zdarzeń.

Korzyściami związanymi z tym ubezpieczeniem jest między innymi finansowe zabezpieczenie chorego. Aviva pokryje koszty długotrwałego leczenia i usług medycznych. Ponadto, wsparcie podczas pobytu klienta na zwolnieniu lekarskim (i tym samym utraty dochodów), otrzyma rodzina ubezpieczonego. Produkt obejmuje czterdzieści chorób i procedur medycznych, w tym nowotwory, zawały serca, stwardnienie rozsiane, Alzheimera i Parkinsona. Chory oraz jego partner mogą skorzystać z pomocy Avivy w przypadku niewydolności nerek, poważnych oparzeń, czy operacji by-passów.

Świadczenie obejmuje także dzieci – tutaj ubezpieczenie oznacza osiem rodzajów chorób, między innymi przeszczepy i cukrzycę insulinozależną. Aviva gwarantuje wypłatę pełnej sumy ubezpieczenia w przypadku zdiagnozowania poważnej choroby. Rozszerzenie zakresu głównego umowy może być zawarte podczas jej podpisywania lub w późniejszym okresie oraz wygasa po jednorazowej wypłacie świadczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *