Najwyższa Jakość QI 2014 dla Grupy Europa

[browser-shot url=”http://tueuropa.pl/artykuly/896,112/d,aktualnosci,ubezpieczenie-dobry-start-juniora-quot-nagrodzone-przez-ekspertow”]

Grupa Ubezpieczeniowa Europa funkcjonuje na rynku już od ponad 20 lat. Za każdym razem stara się znaleźć idealne rozwiązanie dla każdego klienta z osobna. Doświadczenie, profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta to wyznaczniki sukcesu firmy jakim jest uznanie jej za jednego z liderów polskiego rynku ubezpieczeniowego. Grupa Europa współpracuje z różnymi bankami i to właśnie na bazę tej współpracy oferuje klientom produkty najwyższej jakości.

Za doskonałą jakość doceniono markę w postaci nagrody jaką jest Najwyższa Jakość Quality International 2014. Uściślając nagroda ta została przypisana jednemu z wielu pakietów ubezpieczeniowych, którym jest Dobry Start Juniora. Program Najwyższa Jakość QI nagradza firmy, które prezentują najwyższe standardy i gwarantują klientom dostęp do produktów bądź usług na najwyższym poziomie. Za organizacją programu stoi Forum Biznesu przy patronacie Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, Ministerstwa Gospodarki, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Polskiego Forum ISO 9000. Dobry Start Juniora to produkt , który stanowi przyszłościowe zabezpieczenie finansowe dla naszych dzieci. Jest to po prostu ubezpieczenie na życie i dożycie stworzone z myślą o dzieciach. Cechą charakterystyczną produktu jest to, iż zakupu mogą dokonać nie tylko rodzice, ale i dziadkowie czy osoby spokrewnione z dzieckiem. Ponadto nie jest nawet konieczna zgoda rodziców. Aby móc dokonać zakupu takiej polisy dziecko powinno mieć od 0 do 13 lat. Czas trwania pakietu to maksymalnie okres do 25 roku życia naszego dziecka. Osoba ubezpieczająca, już na wstępie przy podpisaniu umowy może wskazać jakie zdarzenia objęte są ochroną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *