Najnowsza kampania PZU

[browser-shot url=”http://pzu.pl” width=”300″]

W dzisiejszych czasach działalność nie poparta żadną kampanią reklamową nie może odnieść sukcesu. Media mają ogromny wpływ na odbiorców/potencjalnych klientów, którzy stanowią grupę docelową danej marki. Kampanie reklamowe stają się często kluczem do sukcesu. Sprawiają, iż marka staje się znana i rozpoznawalna. Jest to niezwykle ważne w obliczu tak wielkiej konkurencji z jaką mamy współcześnie do czynienia. PZU jako największa marka ubezpieczeniowa w Polsce, regularnie co jakiś czas zwraca na siebie uwagę poprzez różnego rodzaju reklamy.

W ostatnim czasie wystartowała nowa kampania PZU „Droga do zdrowia”. Udział w tejże odsłonie wziął, już po raz koleiny Marcin Dorociński. Głównym celem kampanii jest ukazanie jak bardzo cenną wartością w życiu każdego człowieka jest zdrowie.

Ubezpieczyciel zachęca do aktywnego trybu życia, który prowadzi do utrzymania dobrej formy i osiągnięcia wewnętrznego spokoju. Wówczas mamy bardzo duże szanse na to, aby przez długi czas pozostać człowiekiem w pełni zdrowym. Aktywność gwarantuje doskonałe samopoczucie i pozytywne podejście do codziennego życia. PZU pragnie wskazać, iż bycie zdrowym daje pełną równowagę, która sprawia, że do większości sytuacji potrafimy podejść racjonalnie.

PZU jako marka promująca zdrowy i aktywny tryb życia, poprzez kampanię chce również zaznaczyć, iż jest tytularnym sponsorem Maratonu Warszawskiego.

Więcej informacji znajduje się w tym miejscu.

Źródło:http://media.pzu.pl/pr/287098/droga-do-zdrowia-nowa-kampania-pzu-z-udzialem-marcina-dorocinskiego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *