Link4

Link4 jest towarzystwem ubezpieczeniowym, które pioniersko wprowadziło na rynek ubezpieczenia direct – dostępne przez Internet i telefon. Firma zawiera szeroki wachlarz produktów, znajdujemy w nim polisy na dom i mieszkanie, podróże i samochód. Marka działa na polskim rynku od 2003r.

[browser-shot url=”http://www.link4.pl/” width=”630″]
Zdrowie możemy ubezpieczyć w wersji turystycznej. Produkty w tej ofercie to Podróże 24, Podróże 24 Plus oraz Podróże 24+ Auto Assistance.

Produkt Podróże 24 zapewnia pokrycie kosztów leczenia w przypadku nagłej choroby lub w razie wypadku, zawiera także pokrycie kosztu lekarstw, konsultacje lekarskie i przeprowadzenie koniecznych zabiegów oraz operacji. Pakiet wyposażony jest również w usługę Assistance, która gwarantuje usługi jak transport zwłok, transport do miejsca zamieszkania, kraju lub szpitala, powrót dzieci do miejsca zamieszkania lub przyjazd opiekuna. Link4 pomaga w powrocie do kraju w przypadku śmierci lub choroby członka rodziny i zablokowaniu kart płatniczych. Pokrywa również koszty poszukiwań i ratownictwa w górach i na morzu.

Rozszerzeniem tego pakietu jest produkt Podróże 24 Plus, który posiada zwiększony limit kosztów leczenia, ubezpiecza od odpowiedzialności cywilnej za wyrządzenie nieumyślnej szkody.
Podróże 24 + Auto Assistance jest krótkoterminowym rozszerzeniem Podróży 24 i wspiera pomocą na terenie całej Europy. Ta umowa zawiera pomoc w razie wypadku, kradzieży, uszkodzenia czy awarii-w tym wymianę koła, dostarczenie paliwa, holowanie do 100 km, naprawę na miejscu zdarzenia czy transport kierowcy i pasażerów.

Nagrody i wyróżnienia:

  • Grand Prix- Laur Konsumenta, przysługujące firmom utrzymującym czołową pozycję w głosowaniach klientów w okresie co najmniej trzech lat.
  • Tytuł DOBRA MARKA 2014 w kategorii ubezpieczeń komunikacyjnych.
    1 miejsce w rankingu Najlepszy Pracodawca 2013, w kategorii dużych firm.
  • W kategorii ,, Ubezpieczenia komunikacyjne direct” zdobyty Laur Konsumenta.
  • Pakiet OC uznany przez Polską Izbę Motoryzacji za najszerszy i bez dodatkowych opłat .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *