Łatwe odnowienie polisy w Liberty

[browser-shot url=”https://www.lu.pl/polisa-oc-ac/jak-odnowic-polise.html”]

Liberty jest przedsiębiorstwem ubezpieczeniowym, oferującym różnorodne polisy za pośrednictwem Internetu, telefonu oraz multiagencji. Klienci znajdą tam między innymi ochronę komunikacyjną i mieszkaniową, dobrowolne ubezpieczenie autocasco lub od następstw nieszczęśliwych wypadków. Proponowaną przez Liberty usługą jest także odnowienie polisy OC i AC bez konieczności wychodzenia z domu.

Czynność tę można wykonać przez Internet lub telefon, dogodne dla klienta są także formy płatności. Pracownicy firmy dwa tygodnie przed wygaśnięciem polisy prześlą nam mailową informację o upływie terminu jej ważności oraz przygotują zindywidualizowaną ofertę nowego ubezpieczenia. Wystarczy tylko uiścić podaną w wiadomości składkę, a pojazd zostanie objęty ochroną na następny rok. Następnie otrzymamy polisę wraz z certyfikatem.

Jeżeli nie chcemy czekać do końca obowiązywania umowy, możemy odnowić polisę samodzielnie na 30 dni przed wygaśnięciem ubezpieczenia. Istnieją dwie drogi wykonania tej czynności – przez Internet oraz telefonicznie. Pierwszy sposób wymaga założenia konta w internetowym serwisie Liberty i kliknięcia przycisku ,,Odnów polisę”, a następnie postępowania zgodnie z podanymi wskazówkami. Drugą opcją jest zadzwonienie pod numer 22 589 96 96 i załatwienie sprawy z Konsultantem. Płatność za odnowienie polisy jest wykonywana elektronicznym przelewem, kartą kredytową, standardowym przelewem lub za pobraniem. Klient ma także możliwość otrzymania polisy za pośrednictwem kuriera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *