Konkurs dla klientów „Warty”

[browser-shot url=”http://kolorowaprzyszlosc.pl”]

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie WARTA S.A. jest uznaną marką na mapie firm oferujących ubezpieczenia zarówno grupowe, jak i indywidualne. Firma działa na obszarze całego kraju i prężnie się rozwija. Tym razem przygotowała konkurs dla swoich klientów.

Uprawnione do udziału w konkursie są te osoby, które w okresie trwania promocji podpiszą nową umowę ubezpieczeniową „Kolorowa Przyszłość”. Jeśli ten warunek zostanie spełniony wystarczy wykonać jedno proste zadanie. Polega ono na dokończeniu zdania, które odnaleźć można w regulaminie konkursu. Wykonując zadanie musimy pamiętać, aby nawiązać w jakiś sposób do nazwy polisy „Kolorowa Przyszłość”. Ostatnim krokiem, który definitywnie potwierdzi nasz udział w konkursie jest rejestracja na stronie www.kolorowaprzyszlosc.pl, na której uzupełnimy nasze dane oraz rozwiążemy zadanie. Firma przewidziała czas trwania konkursu od 20.10.2014r. do 31.12.2014r.

Konkurs organizowany przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe WARTA S.A. umożliwia nam spełnienie marzeń naszych pociech. Pięć szczęśliwych rodzin wyjedzie do Paryża, na niesamowitą przygodę w Disneylandzie. Warto więc wykonać proste, konkursowe zadanie i odebrać voucher o wartości 3 tysięcy złotych na rodzinny wyjazd do Disneylandu w Paryżu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *