Komplet badań dla Twojego mężczyzny

[browser-shot url=”http://www.medicover.pl/default.aspx#” width=”300″]

Medicover to marka świadcząca usługi medyczne nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Nieustannie przyciąga pacjentów swoim profesjonalizmem, rzetelnością i doświadczeniem specjalistów. W ostatnim czasie postanowiono stworzyć pakiet skierowany tylko i wyłącznie do mężczyzn. Usługa „Świadomy mężczyzna” to kompleksowy przegląd zdrowia każdego mężczyzny.

Nie od dziś wiadomo, że mężczyźni nie lubią okazywać cierpienia i bólu. Niemęskim jest zachowanie świadczące o jego słabości. W związku z tym oferta skierowana jest również do wszystkich kobiet, ponieważ ich zadaniem jest dbałość o zdrowie swoich mężczyzn. Dlatego też mają one nakłonić nawet najbardziej upartych panów na skorzystanie z pakietu oferowanego przez Medicover.

Produkt gwarantuje szereg badań, których zadaniem jest potwierdzenie dobrego stanu zdrowia bądź też uświadomienie pacjenta o pewnych dolegliwościach. Należą do nich m.in.: choroby serca, układu krążenia, układu moczowego, wątroby czy nerek. Pacjent uzyskuje w ramach oferty odpowiednie rekomendacje lekarskie dotyczące dalszej diagnostyki bądź też zmian dotyczących trybu i stylu życia.

Program ten skierowany jest do wszystkich panów w szczególności do tych po 35. roku życia, ponieważ w ich przypadku istnieje wyjątkowe ryzyko zachorowania na raka z powodu występowania nowotworów w rodzinie. Przegląd zdrowia obejmuje m.in.: badania krwi, EKG spoczynkowe, badania w kierunku cukrzycy, badania USG, pomiary wzrostu, wagi etc. Dzięki takim ofertom jak ta można w łatwy sposób zdiagnozować chorobę i podjąć natychmiastowe kroki w celu jej zwalczania.

Szczegółowe informacje są tu.

Źródło:http://www.promocja.medicover.pl/files/www/swiadomy_mezczyzna/Przeglad-Stanu-Zdrowia-swiadomy-Mezczyzna.pdf

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *