INTER Polska- kolejna placówka w Gdańsku

[browser-shot url=”http://www.interpolska.pl” width=”300″]

INTER Polska to marka najwyższej jakości, ciesząca się statusem lidera pośród wielu firm świadczących ubezpieczenia zdrowotne oraz specjalistyczne programy ubezpieczeniowe. W ramach oferty Grupy INTER klienci mają możliwość skorzystania z polis medycznych, zdrowotnych, majątkowych oraz ubezpieczeń na życie. Z oferty skorzystać mogą zarówno pojedyncze osoby jak i ogromne korporacje zrzeszające grupy pracowników.

Dzięki zdrowotnemu ubezpieczeniu w INTER Polska klienci mają nielimitowany dostęp do konsultacji z lekarzami wszystkich specjalności. Polisa ta zapewnia ochronę bez względu na to gdzie się znajdujemy- w domu czy w pracy. Placówki współpracujące z INTER Polska znajdują się na terenie całego kraju. W ostatnim czasie Grupa poinformowała o nowym partnerze medycznym jakim stała się nowa placówka mieszcząca się w Gdańsku. Mowa tutaj o Centrum Medycznym Sanitas, który jest ośrodkiem działającym na rynku prywatnych usług medycznych.

Sanitas to swego rodzaju przychodnia, która dodatkowo świadczy usługi chirurgiczne, które nie wymagają hospitalizacji. Placówka ta wyposażona jest w nowoczesny sprzęt specjalistyczny i diagnostyczny. Zatrudnia ona jednych z najbardziej cenionych specjalistów, charakteryzujących się długoletnim doświadczeniem. Są to m.in.: okuliści, dermatolodzy, ginekolodzy, endokrynolodzy etc.

Szczegółowe informacje są tu.

Źródło:http://www.interpolska.pl/plain_site/Menu1/Grupa-INTER/Aktualnosci/Wiadomosci-z-placowek-medycznych/NOWY-Partner-Medyczny-w-sieci-INTER-Polska#

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *