Generali wspomaga polskich sadowników

[browser-shot url=”http://generali.pl” width=”300″]

Początki marki Generali miały miejsce już w 1831 roku. Natomiast pierwsze polskie oddziały pojawiły się 1837 roku. Jednak spory czas później, bo w 1925 roku uzyskano zezwolenie na rozszerzenie i prowadzenie działalności na całym terytorium państwa. Grupa Generali zajmuje się świadczeniem usług z zakresu ubezpieczeń skierowanych do osób indywidualnych, ale i również do większych instytucji. Oferta Generali jest niezwykle szeroka i zawiera różnego rodzaju pakiety ubezpieczeń inwestycyjno- ochronnych, ubezpieczeń domów i mieszkań, a także samochodów. Z Generali ubezpieczymy się nawet na podróż. Możliwe jest również przystąpienie do Generali OFE oraz wykupienie dodatkowego ubezpieczenia NNW indywidualnego.

Grupa Generali pragnie odgrywać szczególne znaczenie w życiu społecznym naszego kraju. Dlatego też oprócz wsparcia w postaci ubezpieczeń oferuje wsparcie o nieco innym charakterze. Otóż w ostatnim czasie Generali podjęło decyzję o przystąpieniu do akcji „Jedz Polskie Jabłka”. Akcja ta jest odpowiedzią na rosyjskie embargo w związku z którą nawołuje się Polaków do czynnego w niej udziału. Udział postanowiła wziąć Grupa Generali, która zakupiła jabłka od polskich sadowników i od 17 września br. częstuje nimi swoich pracowników.

„Jedz polskie jabłka” to akcja do której przystąpiło mnóstwo osób indywidualnych, ale także i firm biznesowych. Należy wspomóc polskich rolników, którzy stali się największymi ofiarami sankcji, jakie Unia Europejska postanowiła nałożyć na Rosję.

Szczegółowe informacje są tu.

Źródło:http://media.generali.pl/PressRelease.287454.po?changeLocale=PL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *