Dodatkowe pakiety w Proama

[browser-shot url=”https://proama.pl” width=”300″]

Proama to jedna z najlepiej rozwijających się firm na polskim rynku finansowo-ubezpieczeniowym. W swojej ofercie posiada produkty dla każdego, bez względu na wiek, zainteresowania, potrzeby, styl życia czy możliwości finansowe. W związku z tym Grupa postanowiła zaproponować pakiety dodatkowe, które można wykupić mimo korzystania już z innego produktu Proamy. Nowe pakiety to: Rowerzysta, Rodzina, 55+ oraz najnowsze pakiety NNW.

NNW w ramach najnowszej oferty wzbogacone zostało o pakiet assistance. Jest to ogólne ubezpieczenie, które zapewnia ochronę w szczególnych sytuacjach losowych. Ubezpieczona osoba chroniona jest na wypadek śmierci, wówczas odpowiednie świadczenia zostaną przekazane osobom wyznaczonym przez zmarłego. Ponadto ochroną zostaje objęty ten kto w skutek nieszczęśliwego wypadku nie może podjąć żadnej pracy.

Kolejnym produktem jest pakiet OC dla rowerzysty. Proama gwarantuje wypłatę świadczenia osobom poszkodowanym przez jeżdżącego rowerem ubezpieczonego. Dodatkowo w ramach usług assistance rower zostaje poddany odpowiedniemu serwisowi, aby tuż po wypadku możliwe stało się jego użytkowanie.

W ramach Pakietu Rodzina ubezpieczony objęty jest ochroną nie tylko na wypadek śmierci czy trwałego uszczerbku na zdrowiu. Dodatkowo ubezpieczona zostaje trwała niezdolność do pracy spowodowana nieszczęśliwym wypadkiem. Kolejną ofertę stanowi specjalny pakiet dla osób 55+. Przeznaczony jest do aktywnych, którzy pragną czuć się bezpiecznie w każdej sytuacji. Już od 88 zł miesięcznie można ubezpieczyć się na wypadek kradzieży, śmierci czy wypadku losowego.

Wszystkie powyższe pakiety zapewniają pełną ochronę zarówno w dzień jak i w nocy. Pakietem można objąć również swojego współmałżonka czy partnera.

Szczegółowe informacje są tu.

Źródło:https://media.proama.pl/pr/287399/rowerzysta-rodzina-55-to-nowe-pakiety-nnw-w-proama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *