Co wyróżnia MetLife?

[browser-shot url=”https://www.metlife.pl/pl/individual/o-metlife/dlaczego-metlife.html”]

Działająca na rynku ubezpieczeń od niemal 145 lat firma MetLife postanowiła podzielić się z konsumentami wartościami oraz ideami, którymi kierują się na co dzień jej pracownicy. Wielokrotnie nagradzane w branżowych konkursach przedsiębiorstwo posiada między innymi długą historię działalności charytatywnej, o czym świadczy chociażby partnerstwo z Fundacją Mam Marzenie.

Pracownicy MetLife troszczą się o swoich klientów oraz podchodzą do nich z szacunkiem. Konsument jest traktowany jako główny podmiot działalności firmy ubezpieczeniowej, a poszukiwanie maksymalnych uproszczeń w oferowanych usługach pozwala na budowę obustronnego zaufania. Poza tym, organizuje się szkolenia i wyznacza nowe standardy produktów ochronnych, także przy wykorzystaniu nowinek.

MetLife jest nagradzanym przez ekspertów przedsiębiorstwem. Zdobyło między innymi wysokie miejsce w rankingu Perła Polskiej Gospodarki, przygotowanym przez Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk. Lista została stworzona w oparciu o ekonomiczne kryteria pozwalające na ocenę efektywności działań poszczególnych firm.

Towarzystwo ubezpieczeń otrzymało także godło Firma Przyjazna Klientowi, przyznawane na podstawie indywidualnych badań klientów Społeczną odpowiedzialność przedsiębiorstwa potwierdza długoletnie zaangażowanie Fundacji MetLife w charytatywne projekty. W Polsce jest to współpraca ze wspomnianą Fundacją Mam Marzenie oraz Fundacją Młodzieżowej Przedsiębiorczości, wspierającą młodych ludzi chcących rozpocząć swoją karierę w świecie finansów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *