Chronione Twoje Zdrowie w MetLife

[browser-shot url=”https://www.metlife.pl/pl/individual/produkty/ubezpwypzdro/twojezdrowie/”]
Prawdopodobnie każdy z nas zetknął się kiedyś z sytuacją, w której był zmuszony czekać w kolejce na badania lub zabieg w publicznych placówkach zdrowotnych. Prywatna opieka medyczna wiąże się niestety z dużymi wydatkami, dlatego też przedsiębiorstwo MetLife przygotowało specjalny ubezpieczeniowy pakiet Twoje Zdrowie. Zapewni on finansowy komfort w walce z poważną chorobą.

Świadczenie jest wypłacane w przypadku ciężkiego zachorowania lub doznania urazu. W pakiecie znajdują się 32 ubezpieczone zdarzenia, takie jak operacje zastawek serca, nowotwory złośliwe, zawał serca, choroba Alzheimera i Parkinsona, ciężkie urazy głowy, utrata czucia w kończynach i inne. Aby starać się o zwrot pieniędzy wydanych na leczenie należy dokładnie udokumentować przebieg dolegliwości.

Suma ubezpieczenia jest dopasowywana do potrzeb klienta i wynosi od 20 000 do 500 000zł. Możliwe jest także wykupienie dodatkowych usług w ramach Twojego Zdrowia. Ubezpieczony, który w chwili zawarcia umowy musi mieć ukończony 18., ale nie przekroczyć 64. roku życia jest chroniony na wypadek śmierci. Pracownicy MetLife oceniają także stan zdrowia petenta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *