Chronione Twoje Zdrowie w MetLife

[browser-shot url=”https://www.metlife.pl/pl/individual/produkty/ubezpwypzdro/twojezdrowie/”]
Prawdopodobnie każdy z nas zetknął się kiedyś z sytuacją, w której był zmuszony czekać w kolejce na badania lub zabieg w publicznych placówkach zdrowotnych. Prywatna opieka medyczna wiąże się niestety z dużymi wydatkami, dlatego też przedsiębiorstwo MetLife przygotowało specjalny ubezpieczeniowy pakiet Twoje Zdrowie. Zapewni on finansowy komfort w walce z poważną chorobą.

Świadczenie jest wypłacane w przypadku ciężkiego zachorowania lub doznania urazu. W pakiecie znajdują się 32 ubezpieczone zdarzenia, takie jak operacje zastawek serca, nowotwory złośliwe, zawał serca, choroba Alzheimera i Parkinsona, ciężkie urazy głowy, utrata czucia w kończynach i inne. Aby starać się o zwrot pieniędzy wydanych na leczenie należy dokładnie udokumentować przebieg dolegliwości.

Suma ubezpieczenia jest dopasowywana do potrzeb klienta i wynosi od 20 000 do 500 000zł. Możliwe jest także wykupienie dodatkowych usług w ramach Twojego Zdrowia. Ubezpieczony, który w chwili zawarcia umowy musi mieć ukończony 18., ale nie przekroczyć 64. roku życia jest chroniony na wypadek śmierci. Pracownicy MetLife oceniają także stan zdrowia petenta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *