Bezpieczne dziecko w ofercie MetLife

[browser-shot url=”https://www.metlife.pl/pl/individual/produkty/ubezpwypzdro/bezpieczne-dzieco/”]

Rodzicielstwo jest trudnym i bardzo odpowiedzialnym zadaniem. Wielu chce jak najlepiej zabezpieczyć teraźniejszość oraz przyszłość swojego dziecka. Jest to możliwe w MetLife, którego pracownicy przygotowali Ubezpieczeniowy Pakiet dla Dziecka – Bezpieczne Dziecko. Klienci mogą być pewni, że otrzymają pomoc w usuwaniu skutków nieprzewidzianych zdarzeń losowych.

Pakiet Bezpieczne Dziecko zawiera finansowe wsparcie w razie spowodowanego przez nieszczęśliwy wypadek trwałego inwalidztwa, pobytu w szpitalu, operacji i choroby. Polisa obejmuje także złamania oraz oparzenia. Ubezpieczone dziecko w chwili zawarcia umowy nie może mieć przekroczonych 15 lat. MetLife wypłaci podwójną sumę ubezpieczenia, jeżeli wypadek powodujący inwalidztwo, złamanie lub oparzenia będzie miało miejsce w okresie wakacyjnym, od 1 lipca do 31 sierpnia. Pracownicy firmy zaproponują także dodatkowy pakiet dla ubezpieczającego, który ochroni klienta na wypadek śmierci oraz całkowitego inwalidztwa.

W 6., 11., 16. i 21. roku trwania ubezpieczenia, w przypadku braku wypłaty świadczenia, możliwe jest otrzymanie 25% zniżki. Dodatkową opcją Pakietu Bezpieczne Dziecko jest Powypadkowy Pakiet Medyczny, wspierany przez Inter Partner Assistance. Obejmuje on między innymi konsultacje medyczne, badania, zabiegi, rehabilitację oraz pomoc w nauce. Przedsiębiorstwo nie wymaga wcześniejszych badań medycznych ubezpieczonego małoletniego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *